Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin-Vucinic, pothuajse gjithcka e mbaruar, po diskutohen detajet! Neser…

Guarin-Vucinic, pothuajse gjithcka e mbaruar, po diskutohen detajet! Neser…
Inter Club Staff

Interi dhe Juventus jane ulur ne tavoline dhe po diskutojne detajet e fundit per shkembimin e Guarin dhe Vucinic. Kete gje e konfirmon per Sky Gianluca Di Marzio, i cili shton se po diskutohet vlera ekonomike qe do ti paguhet Interit. Por kjo vlere pritet te jete mjaft e vogel.

Edhe pse kjo tratative ka nxitur reagimin aspak te kenaqur te tifozeve, drejtuesit po e diskutojne. Malazezi eshte larguar nga Torino per ne drejtim te Milanos, ndersa Guarin e ka valixhen gati. Neser pritet te behen vizitat mjekesore per te dy, njeri ne Appiano e tjetri tek shtepia e Juventusit. Ore te nxehta, dhe aspak te qarta per nje tifozeri te tere qe po priste dicka krejt tjeter nga drejtuesit…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.