Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,613 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handa pas ndeshjes: “Duhet me shume personalitet. Tani…”

Handa pas ndeshjes: “Duhet me shume personalitet. Tani…”
Bujar Berishaj

“E pranojme qe kemi luajtur gogja keq. Ata ishin me te forte kurse ne mbanim topin.” Keshtu shprehet Samir Handanovic ne fund te ndeshjes me Empolin.

“Nese nuk mund te fitosh, barazon: te pakten nuk kemi pesuar gol. Eshte e vetmja gje pozitive. Une nje nga me te miret? Ka gjithmone gjuajtje per te mbrojtur, eshte puna ime. Secili jep kontributin e tij, te shpresojme se dikush do te shenoj dy gola ne ndeshjen e ardhshme. Nje hap prapa? Po ndertohemi, duhet te luajme me shume topin dhe duhet te kemi me shume personalitet ne zona te caktuara te fushes. Eshte edhe merite e Empolit. Per vendin e trete ka akoma ndeshje, duhet te grumbullojme sa me shume pike qe mundemi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.