Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

68 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic-Barça? Valdes: Une do te qendroj deri ne 2014″

Handanovic-Barça? Valdes: Une do te qendroj deri ne 2014″
Andi Prifti

Victor Valdes zbulon qellimet e tij: portieri i Barcelones, per te cilen eshte folur shume ditet e fundit ne merkaton e blerjeve, me Samir Handanovic i cili qendronte ne listen e zevendesit tek Barcelona, ka folur ne nje konference per shtyp ku ka shprehur se deshiron te mbaroje kontraten deri ne 2014 me katalanasit: “E di qe duhet t’u jap nje shpejgim tifozeve per vendimin tim per mos-rinovimin e kontrates me skadim ne 2014. Eshte nje vendim qe e kam marrre me kalimin e sezoneve. E dua kete klub, por porta peshon shume dhe qe i ri e kam ndjere pergjegjshmerine per te mbrojtur shtyllat. Dua te largohem ne 2014, por duhet te gjejme edhe akordin me klubin. Nuk besoj se ndeshja kunder Malaga-s do te jete e fundit per mua, mendoj se cikli im tek Barcelona do te perfundoje ne 2014. Kur te dua te largohem, nuk besoj se Barca do te me nxjerre probleme, do te mbetet gjithmone nje klub i madh“.

 

 

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.