Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,163 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic, cfare profesionisti super: Ne flutrimin Kiev-Milano portieri i Interit…

Handanovic, cfare profesionisti super: Ne flutrimin Kiev-Milano portieri i Interit…
Inter Club Staff

Qe Samir Handanovic eshte nje profesionist i madh nuk eshte se po e zbulojme sot.

Por Slloveni nuk humbet kurr rastin per te studiuar dhe per te pare aspektet pozitive dhe negative ne nje ndeshje te sapo luajtur. Eshte kjo ajo qe ka bere ish lojtari i Udineses ne fluturimin nga Kievi ne Milano.

Handanovic ne fakt gjate fluturimit pa ndeshjen ndaj Dnipros per te nxjerre aspektet pozitive dhe gjerat ku mund te permirsohet. Nje shembull perfekt profesionisti i cili nuk rresht se menduari per skuadren e tij as ne momentet ku duhet te relaksohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.