Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic: “Jam i lumtur qe kam rinovuar. Gjithmone stervitem…”

Handanovic: “Jam i lumtur qe kam rinovuar. Gjithmone stervitem…”
  • On 26/05/2016, 15:11

Samir Handanovic ka bere nje bilanc te sezonit te fundit me zikaltrit, ne programin e Inter Channel ‘Season Review’. Ne njoftimin e Twitterit zyrtare te zikalterve portjeri slloven ka folur per rinovimin e kontrates gjate janarit: “Jam i lumtur qe kam rinovuar deri ne 2019, e kam bere vete kete zgjedhje dhe jam i lumtur. Ne Europe ka shume portjer te forte, une stervitem per tu permiresuar. Pritja me e mire? Ajo ne Bergamo. Per te ardhmen duhet te mendojme gjithmone pozitivishte dhe te shikojme perpara”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.