Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

452 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic: “Marr pergjegjesite e mia, topi me shkau. Mungon akoma…”

Handanovic: “Marr pergjegjesite e mia, topi me shkau. Mungon akoma…”
Xhorxh Gellci

I intervistuar ne Sky Sport, Samir Handanovic ka komentuar ndeshjen e sotme, si dhe gabimin e tij: “U ndodh te gjitheve. Doja te evitoja goditjen e kendit, per fat te keq, topi me shkau. Kam ndryshuar lojen, me vjen keq, marr pergjegjesite e mia. Me vjen keq per shoket dhe tifozet qe nuk fituam, por per fat te keq ndodhin edhe keto gjera. Sezon i ndryshem nga i meparshmi? Nuk do kthehesha vitin e shkuar, ajo qe ka ndodhur ka ndodhur. Duhet te permiresohemi, por leshojme shume ne nisjet e kundershtareve, duhet te permiresohet e gjithe skuadra. Megjithate nuk me pelqen te flas per te shkuaren. Ne ndeshjet e para ka pak me shume tension. Tani na mungon pak te qenit cinike, duhet te shikojme disa gjera dhe te permiresohemi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.