Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 22, 2019

Scroll to top

Top

980 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic: “Nuk i harrojme humbjet e thella. Mazzarri? Flet karriera, kurse Isla..”

Handanovic: “Nuk i harrojme humbjet e thella. Mazzarri? Flet karriera, kurse Isla..”
Xhorxh Gellci

Samir Handanovic, ne lidhje direkte me Sky Sport 24, ka folur per gjithcka, qe nga pregatitja verore deri tek impakti me Walter Mazzarrin: “Nga sezoni i shkuar ka shume pak per te shpetuar, ndodhin keto sezone negative. Por gjithsesi asgje nuk ndodh rastesisht. Poshterimet dhe gabimet nuk duhet ti harrojme dhe duhet te rinisemi nga ato.

PA KUPA EUROPIANE – “Kam thene qe ishte me mire te qendronim jashte Europa League sepse ishte ajo qe mendoja, dhe akoma mendoj se eshte ne avantazhin tone. Por tani per tani mendojme vetem te punojme me mire, dhe do te shohim ku do te arrijme.

MAZZARRI BURRE I FORTE – “Per Mazzarrin flet karriera e tij, eshte nje trainer ekspert, do te kemi kohe per tu njohur. Per cdo trainer dhe lojtar flet karriera e tij. Sigurisht qe ai nuk dorezohet kurre.

JUVENTUS FAVORIT KRYESOR – “Tani per tani, Juventus dhe Fiorentina kane dicka me shume, por mendoj se do te jete nje kampionat i ekuilibruar dhe shume i bukur. Juventus perpara Napolit? Sipas meje po.”

MERKATO – “Per merkato nuk flas, jane prokuratoret per kete. Ne nuk duhet te flasim, kjo eshte thelbi i gjithckaje.”

DIFERENCA MES MAZZARRIT DHE GUIDOLIN – “E njoh Mazzarrin prej 8 ditesh, do te kete kohe qe ti pergjigjem kesaj pyetjeje.

ISLA – “Eshte nje lojtar i forte, ka patur disa probleme. Mund te beje diferencen ne cdo skuader, edhe tek Inter. Por faktet jepen ne fushe dhe jo me fjale.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.