Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,212 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic per IC: “Kemi treguar ne fushe ate qe pergatitem gjate gjithe javes. Me golat u be me e lehte”.

Handanovic per IC: “Kemi treguar ne fushe ate qe pergatitem gjate gjithe javes. Me golat u be me e lehte”.
  • On 12/03/2017, 18:33

Per mikrofonat e Inter Channel eshte ndalur Samir Handanovic: “U pergatitem mire, dhe ne fushe u vendosem ashtu sic ishim pergatitur gjate gjith javes, ishim gati perfeksionit. Kur shenon gol gjerat behen me te lehta: ne futboll gjithmon jane decizive 20 metrat e fundit. Ne te keq sportivisht? E dinim qe per te fituar sot duhet te tregonim kete agresivitet. Tre pike qe na japin moral, por nuk duhet te fluturojme shume, te mendojme menjeher per ndeshjen e ardhshme. E dim qe gjerat nuk jane te lehta dhe mund te ndeshkohemi menjehere…”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.