Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

159 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic per InterTV: “Luajtem shume mire, Atalanta eshte shume skuader e forte. Klasifikimi…”

Handanovic per InterTV: “Luajtem shume mire, Atalanta eshte shume skuader e forte. Klasifikimi…”
Inter Club Staff

“Luajtem mire kunder nje Atalante te forte. Klasifikimi i sotem nuk do te thot asgje, duhet te vazhdojm keshtu e te qendrojme aty madje duhet te permiresohemi akoma. Klasifikimi na stimulon? Jan shume skuadra ne krye, mjafton te humbesh nje ndeshje dhe klasifikimi ndryshon menjehere. Gjeja qe me ben te lumtur sot eshte qe nuk pesuam gol. Te fitosh te jep besim, eshte gjithmone shume bukur”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.