Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

703 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic: “Qendroj tek Inter. Kampionati me ulje dhe ngritje. Problemi…

Handanovic: “Qendroj tek Inter. Kampionati me ulje dhe ngritje. Problemi…
Ardi Deda

Do te qendroj tek Inter. E ka thene kete ne te kaluaren dhe e ka perseritur edhe sot. Samir Handanovic, per mikrofonat e Gazzetta dello Sport, ne kuader te prezantimit te turneut te te rinjve Lazio Cup ka thene: “E ardhmja ime eshte ne Milano. Te rinjve qe fillojne te luajne u them qe duhet vetem te mendojne te argetohen dhe te mos ndalen kurre kur gabojne. Kampionati yne eshte pershkruar nga ulje dhe ngritje dhe nuk mund te jemi te kenaqur me kete gje. Kjo situate duhet te marre fund, dhe duhet te japim maksimumin ne gjashte ndeshjet e fundit, me pas ne fund do te bejme llogarite. Ka qene ndryshimi i pronesise qe ka sjelle kete situate? Nuk eshte aty ceshtja, nuk kemi probleme psikologjike, ceshtja eshte se nuk arrijme te fitojme!”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.