Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,490 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic: “Rinovimi? Nuk eshte vetem ceshtje parash, synimi im eshte qe te fitoj”

Handanovic: “Rinovimi? Nuk eshte vetem ceshtje parash, synimi im eshte qe te fitoj”
Bujar Berishaj

Akoma protagonist, Samir Handanovic ne mesin e me te mireve ne fushe ne sfiden e San Siros mes Inter dhe Chievo.

Portieri zikalter ka folur keshtu per mikrofonat e Sky Sport: “Kemi rrezikuar sepse jemi zbuluar, duke kerkuar fitoren me te gjitha kushtet por ne fund ka ardhur ne barazim qe nuk na kenaq: ka munguar ndryshimi i ritmit dhe gjalleria e duhur, keto jane ndeshje te cilat fitohen edhe me force.”

Pervec tjerash Handanovic ka folur edhe per te ardhmen e tij: “E di qe po flitet, nuk eshte vetem nje problem parash: ka edhe gjera tjera, synimi im eshte te fitoj.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.