Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hashim Djojohadikusumo: Tjeter aleat i mundshem i Thohir tek Interi. Ai eshte i klasifikuar nga Forbes…

Hashim Djojohadikusumo: Tjeter aleat i mundshem i Thohir tek Interi. Ai eshte i klasifikuar nga Forbes…
Inter Club Staff

Hashim Djojohadikusumo, vellai i Prabowo Subianto (super favorit per fitimin e zgjedhjeve indoneziane ne fundin e vitit 2013), eshte aleati i mundshem i Erick Thohir pasi ai te bleje aksionet e shumices tek Interi. Ky lajm vjen nga Corriere dello Sport!

Djojohadikusumo eshe prezent ne klasifikimin e Forbes ne 40 personat me te pasur te Indonezise dhe eshte i pozicionuar ne vendin e 39.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.