Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

882 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hernanes dhe Kovacic ne grup me te tjeret. Por qe te dy jane…

Hernanes dhe Kovacic ne grup me te tjeret. Por qe te dy jane…
Inter Club Staff

Dy lajme te mira ne shtepine Inter ne stervitjen e zakonshme ne Appiano Gentile: Hernanes dhe Kovacic jane stervitur rregullisht me skuadren.

Qe te dy jane plotesisht te rekuperuar keshtu dhe shqetesimi per lojtaret eshte zhdukur plotesisht pothuajse. Kroati doli nga fusha e lojes duke caluar ne Verona, por nuk ka me asnje dhimbje. Ndersa Braziliani Hernanes ne ditet e kaluara ka punuar pjeserisht me grupin dhe tani eshte kthyer ne kohe te plote duke zhvilluar edhe nje ndeshje stervitore sot. Rriten keshtu mundesite qe te shikojme numrin 88 te zikalterve ne fushe dhe ndoshta nga minuta e pare ndaj Lazios e cila eshte edhe ish skuadra e tij. Sot nuk ishte Osvaldo ne stervitje per shkak te nje vdekjeje ne familjen e tij. Keto te reja i silli Massimiliano Nebuloni per SkySport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.