Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,151 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hernanes: “Goli? Per vajzen time dhe tifozet e Interit. E meritonim kete fitore. Pozicioni…”

Inter Club Staff

I intervistuar per InterChannel, Hernanes ka komentuar ndeshjen e sotme kunder Romes.

Ja fjalet e tij: “Goli? Me mungonte qe nga tetori, i fundit ishte ai mme Napolin, e nga jashte zone kishte akoma me shume qe nuk shenoja e ne te kaluaren kisha bere shume. Dedikimi? Me familjen time, me vajzen qe sapo ka lindur. Nuk kisha festuar per Angelicen keshtu qe per ate ne radhe te pare por edhe per tifozet e Interit. E meritojne me shume se te gjithe. Sot ishte nje ‘clirim’ per te gjithe kjo fitore. Emocion? Jo aq shume sa per te qare, por isha i emocionuar. Pas Napolit jam ndjere mjaft mire, nuk kam pasur ndonje demtim, kam punuar fort dhe ja ku jam. Kur pash topin te hynte thash ‘o zot, po’, ishte nje emocion i madh. Roli? Tashme e kam gjetur ate te saktin. Me pare nuk isha kaq i shpejte, por tani ndihem shume mire. Deshiroj te vazhdojme keshtu.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.