Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,432 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hernanes: “Kam zgjedhur une te largohem. Mos me urreni! Kam qarre sepse…”

Hernanes: “Kam zgjedhur une te largohem. Mos me urreni! Kam qarre sepse…”
Xhorxh Gellci

Hernanes, ne faqen e tij zyrtare ne Facebook, del hapur: “Miredita! Doja te shpjegoja lotet e mi dje, sepse kam pare qe jane kuptuar keq!! Dhe dje NUK kam qare sepse shoqeria me Igli Taren dhe presidentin po me detyronin te largohesha!! Nuk kam qare per kete!! Kam qare sepse po ndodhte nje tratative mes dy skuadrave dhe une kisha mundesine t’ju lija; kam mundesine te largohem nga Roma, vendi qe dua, tifozet qe dua, njerezit qe dua. I kam thene presidentit qe dua te largohem sepse besoj se eshte me e mira ne nivel profesional. Pavaresisht tentativave te tij per te me mbajtur me oferta te shkelqyera ekonomike si ajo pas ndeshjes me Napolin, ka provuar deri ne fund. E falenderoj edhe publikisht sepse ka qene gjithmone korrekt me mua!! Por eshte nje zgjedhje e imja!! Per te ndjekur kerkesat e mia te brendshme dhe per te arritur nivele me te larta futbollistike!! Doja te shpjegoja kete duke pare episodet e djeshme!! Cuna, faleminderit per dashurine qe me keni ofruar nga dita e pare deri me sot dhe ta dini qe une do ju dua gjithmone dhe nuk do ju harroj kurre. Edhe pse ju mund te me urreni per keto fjale…

Sipas Gazzetta dello Sport, operacioni do te mbyllet sot me 13 milion euro + 2 bonus. Per brazilianin gati nje kontrate 4 vjecare me 2,8 milion +0,6 bonus. Vizitat mjekesore do te kryhen sot.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.