Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 22, 2019

Scroll to top

Top

342 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hernanes: “Kualitet dhe karakter. Vazhdojme keshtu.

Hernanes: “Kualitet dhe karakter. Vazhdojme keshtu.
Xhorxh Gellci

Hernanes ka folur ne mikrofonat e SKY ne fund te ndeshjes: “Skuadra ka treguar grinte, karakter. Kemi bere nje ndeshje te madhe. Me kete shpirt loje mund te bejme shume. Tani me keto dy fitore mund te buzeqeshim dhe te vazhdojme rrugen e marre.”

Braziliani, nje nga me te miret ne fushe, vazhdon: “Une dhe shoket e mi kemi te gjithe nje rol te rendesishem ne fazen pasive pa top, por kur rekuperojme mundohemi gjithmone te krijojme loje dhe aksione te bukura. Sot kemi luajtur shume mire. Me fitore si kjo, te bejme kete lloj pune eshte me e thjeshte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.