Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

650 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hernanes: “Me vjen keq, tani te mendojme per ndeshjen qe kemi te enjten”

Hernanes: “Me vjen keq, tani te mendojme per ndeshjen qe kemi te enjten”
Ardi Deda

“Jam i kenaqur, ne pjesen e dyte kemi bere shume me mire se ne te paren, ka munguar vetem episodi i duhur per te zhbllokuar ndeshjen, kemi pasur shume raste per gol”, keshtu Hernanes ka komentuar ndeshjen e sotme per mikrofonat e Inter Channel.

“Ne futboll ekzistojne dite si kjo, kur del i zhgenjyer nga fusha, kur krijon shume dhe ben nje loje te bukur. Nga ana ime me vjen shume keq, sepse ne shtepine time nuk do te doja kurre te humbisja, por vetem te fitoj. Sot nuk ia dolem mbane, kjo humbje ka nje shije te hidhur.

Jemi mire fizikisht dhe jemi gati per te bere nje mbyllje te mire te sezonit. Sot shkoi keq, por duhet te ngreme koken, sepse nuk ka ndryshuar asgje. Mendojme qe tani per ndeshjen e se enjtes kunder Udinese, jam i kenaqur per faktin qe kemi nje ndeshje kaq afer, duam te japim me te miren tone”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.