Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,137 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hernanes nuk mund te luaje me Juventus: Ja pse…

Hernanes nuk mund te luaje me Juventus: Ja pse…
Xhorxh Gellci

Juventus-Inter nuk do te jete ndeshja e pare e Hernanes me fanellen zikalter: nuk ka asnje dyshim tani. Mungon akoma viza e ekzekutimit te tratatives, duke qene nje operacion qe u zyrtarizua dje ne oren 22.47. Per kete arsye, nuk mund te luaje, dhe do te jete e mundshme te perdoret ne diten e pare te punes te javes te ardhshme.

Pra, nuk do te kete derby te Italise per Hernanes, nuk do te kete debutim perrallash. Mazzarri dhe te gjithe tifozet duhet te presin ndeshjen kunder Sassuolos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.