Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

955 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hernanes: “Sezoni? Nje 6 per mua dhe per Interin. Walter Mazzarri…”

Hernanes: “Sezoni? Nje 6 per mua dhe per Interin. Walter Mazzarri…”
Ardis
  • On 14/05/2014, 14:16

Sot Matteo Barzaghi ka intervistuar zikaltrin Hernanes, midis te tjerave ka folur edhe per grumbullimin ne Boteror me vendin e tij, per te cilin eshte shume i lumtur. Motivi, sipas tij, eshte se te luash ne Boteror eshte maksimumi, te luash me bluzen e Seleçao-s eshte akoma me mire pikerisht ne Brazil eshte me te vertete maksimumi. Hernanes, shkurt, eshte gati per aventuren e re. Braziliani, raporton gazetari, ka ngelur i emocionuar nga festa e lamtumires se Zanettit dhe mbi Mazzarrin ka thene: “Shpresoj qe te vazhdoj me te”.

Serish per Boterorin raporton per hidherimin e Profetit per perjashtimin e Kaka-s, qe nuk bente pjese ne idete e Scolarit, dhe mbi mundesine per te bere nje boteror ne shtepi. Ish lojtari i Lazios jep nje vleresim vetes se tij dhe sezonit te zikalterve: “Nje 6 per mua dhe per Interin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.