Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

425 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hernanes vazhdon te tregoje aftesite e veta: Super gol me te majten, pastaj gol ‘Alla Del Piero”.

Hernanes vazhdon te tregoje aftesite e veta: Super gol me te majten, pastaj gol ‘Alla Del Piero”.
Inter Club Staff

Hernanes nuk po humb me te vertete aspak kohe. Profeti po stervitet me shume entuziazem me Interin ne prag te ndeshjes me Sassuolon ne San Siro dhe po i impresionon te gjithe ne stervitje.

Ne stervitjen e djeshme, Braziliani fillimisht shenoi nje gol mjaft te bukur nga larg pas nje gjuajtje me te majten dhe nje kombinimi me Kovacic. Me pas ai shenoi edhe nje gol me te brendeshmen, “Alla Del Piero” thane ne Pinetina. E majte apo e djathte: Nuk ndryshon gje per Profetin!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.