Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

471 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hugo: “Tifoze, tani mos na fishkelleni. Dhe mbi Guarin…”

Hugo: “Tifoze, tani mos na fishkelleni. Dhe mbi Guarin…”
Inter Club Staff

Hugo Campagnaro ka folur ne mikrofonat e Sportmediaset per ceshtjen Guarin. Ja dhe fjalet e tij: “Nuk e di nese Guarin do te qendroje ose do te ike. Ne duhet te mendojme sa me pak se cfare ndodh jashte fushe. Duhet te kthehemi te fitoret, shpresojme qe tifozet te na mbeshtesin. Mos na fishkelleni”.

Mesa duket lojtaret zikalter nuk e dine te ardhmen e Guarin, por duan nga tifozet vetem mbeshtetje dhe te mos vershellehen. Mesazhi u percoll me sukses nga Campagnaro, dhe zor se tifozet do te kthehen kunder ekipit ne nje moment kaq delikat sa ky…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.