Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,193 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

I pabesueshem Adriano: Shkon ne nje bordello me 30.000 euro dhe mer 18 prostituta ne shtepi…

I pabesueshem Adriano: Shkon ne nje bordello me 30.000 euro dhe mer 18 prostituta ne shtepi…
Inter Club Staff

Disave ende u pelqen ta kujtojne si ‘Perandori’, nderkohe per disa te tjere mbetet nje nga keqardhjet me te hidhura qe futbolli Italian ka njohur. Flasim per ish sulmuesin e Interit, Adriano, i cili ka bere te flitet edhe njehere tjeter me buje per jeten e tij private.

Lajmi vjen direkt nga Brazili, me sakte nga jugu i Rios, ku Adriano ka zgjedhur te zbavitet ne shoqerine e disa miqeve (pak) dhe prostitutave (shume, plot 18). Konfirmimi vjen nga punetoret e bordellos (shtepise publike) ne Copacabana, qe kane treguar gjithcka rreth ketij lajmi. Sipas asaj qe tregohet nga ata, Adriano eshte paraqitur me 30.000 euro para xhepi dhe ka kerkuar qe te mare me vete ne shtepi te gjitha prostitutat e turnit qe ishin ne shtepine publike, qe te kalonte nje nate speciale ne shoqerine e tyre…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.