Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

557 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ibrahimovic nuk dorezohet: “Une jam te Milani per te fituar. Por Interi por favorizohet nga…”

Ibrahimovic nuk dorezohet: “Une jam te Milani per te fituar. Por Interi por favorizohet nga…”
Inter Club Staff

Zlatan Ibrahimovic keto kohe me shume ka bere qe te diskutohet per bemat e tij jashte fushes, se sa me ato brenda fushes.

Nderkohe qe Milani i tij ka pasur nje 2021 te tmerrshem, me dy derby te humbur, ai ka menduar te gjeje pak relaks ne Sanremo.

Por menjehere pas Festivalit, si me buton, Zlatan Ibrahimovic ka filluar te flase perseri per futbollin italian.

Ai nder te tjera, ka folur per shanset e Milanit si dhe per Interin, qe eshte ne kete moment tre pike perpara skuadres se tij.

Zlatan Ibrahimovic ka folur per emisionin ‘Che Tempo Che Fa’ ne Rai 3, duke treguar keshtu se tek Milani eshte per te fituar.

“Ne Serie A cdo gje mund te ndodhe. Cdo gje eshte e hapur. Puna ime eshte te fitoj trofe dhe per kete pune kam ardhur tek Milani.”

“Por Interi po favorizohet nga kalendari sepse ata kane me shume kohe per te pergatitur ndeshjet, ndryshe nga neve.”

“Ne kemi edhe nje kompeticion te dyte ku po luajme. Nderkohe Interi ka vetem Serie A.”, e ka mbyllur fjalen e tij suedezi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.