Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,618 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

(Foto) Icardi arrin ne Milano: “Jam shume i kenaqur”

(Foto) Icardi arrin ne Milano: “Jam shume i kenaqur”
Xhorxh Gellci

Ne foton e marre nga Sky eshte Mauro Icardi i cili ka arritur ne Malpensa. Gjithcka sic pritej, sulmuesi argjentinas ka zbritur ne Milano dhe neser do te kryeje vizitat mjekesore, per te qene i gatshem me pas te nise aventuren e tij me Interin zyrtarisht. Marreveshje e mbyllur me Sampdorian per 13 milion euro.

Ne mikrofonat e Sky, Mauro Icardi nuk ka dashur te beje deklarata dhe ka thene vetem: “Jam shume i kenaqur.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags