Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,645 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, balle per balle me ultrasit ne garazhin e San Siros: Nje bisedim qe…

Icardi, balle per balle me ultrasit ne garazhin e San Siros: Nje bisedim qe…
Inter Club Staff

Pas dopietes diten e djeshme dhe mungeses se festimit te golit ne fushe, ka ardhur sqarimi me tifozet per Icardi ne garazhin e San Siros.

Sipas asaj qe shkruan edicioni online i Corriere dello Sport, Mauro Icardi ka qene protagonist dje gjate dhe pas ndeshjes ndaj Palermos. Pasi beri qe Meazza te degjonte dy here emrin e tij, lojtari argjentinas ka takuar nje delegacion te ultrasve te Interit ne garazhin e nendheshem te Meazzas per te sqaruar gjerat e paqarta dhe ofendimet e 8 diteve me pare ne Reggio Emilia, kur pas humbjes, Mauro Icardi shkoi tek sektori i tifozeve te Interit per ti dhuruar bluzen dhe me pas u be protagonist i nje zenke me publikun.

Tashme ndermjet Icardit dhe tifozeve duket se eshte kthjelluar situata. Nga goli i ardhshem, Mauro do te rikthehet te festoje, sepse sic e ka thene edhe ai vete, te shenosh eshte gjeja me e bukur ne bote.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.