Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

880 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Cfare kenaqesie goli i pare me Interin…”

Icardi: “Cfare kenaqesie goli i pare me Interin…”
Xhorxh Gellci

Pas vetem pak castesh nga fillimit te lojes, Mauro Icardi nga beje te ngrije Imtech Arena me nje gol shume te bukur, dhe ne mikrofonat e Inter Channel tregon kenaqesine e tij: “Guarin me ka dhene nje top fantastik, dhe e vetmja gje qe mund te beja ishte ta futja ne rrjete. Jam shbllokuar, nuk kisha shenuar akoma dhe tani jam shume i lumtur qe kam shenuar golin e pare me Interin. Kemi bere nje ndeshje te mire, – vazhdon, – ishte me e veshtire se sa ato qe kemi zhvilluar ne Pinzolo. Tani kembet fillojne te ecin vete dhe po gjendemi me mire ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags