Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,010 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “De Boer kerkonte kete. Juve? E kam skuader te preferuar. Kemi treguar qe…”

Icardi: “De Boer kerkonte kete. Juve? E kam skuader te preferuar. Kemi treguar qe…”
Bujar Berishaj

“Nese do t’i luanim te gjitha ndeshjet keshtu do te benim mire. Vitin e kaluar mudn te vazhdon dhe sot eshte pare, kishim Juven para, keto ndeshje jane te medha”.

Flet keshtu Mauro Icardi per Premium Sport pas fitores 2-1 me permbysje te rezultatit kunder Juves. Per kritikat ndaj De Boer ai thote: “Ndonjehere futbolli esht ei keq me trajneret, ata na mesojne gjerat por ata qe shkojne ne fushe jemi ne. Trajneri na ka dhene kete deshire per te bere presing qe prej kur ka ardhur dhe sot kemi treguar qe mund ta bejme. Golat kunder Juves? S’me ka bere gje por e kam nje prej skuadrave te preferuara. Tani duhet te vazhdojme keshtu, te merkuren kemi nje ndeshje tjeter dhe mendojme per ate. Assist per Perisic? Nese duhen per te fituar atehere s’ka problem edhe nese shenon dikush tjeter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.