Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

374 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi dhe D’Ambrosio, asnje alarm: zevendesime parandaluese

Icardi dhe D’Ambrosio, asnje alarm: zevendesime parandaluese
Bujar Berishaj

Kishte pak shqetesim dje duke pare zevendesimet e Mauro Icardi dhe Danilo D’Ambrosio.

Argjentinasi po mbante akull ne kemben e djathte pasi ishte ulur ne pankine, kurse mbrojtesi italian kishte nje lodhje muskulare.

Ne realitet, ne te dy rastet eshte bere fjale vetem per zevendesime parandaluese dhe si Maurito ashtu edhe Danilo do te jene prezent ne Derbyn e Madonines te merkuren.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.