Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,027 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Do te japim gjithcka kunder Celtic. Vallezimi…”

Icardi: “Do te japim gjithcka kunder Celtic. Vallezimi…”
Bujar Berishaj

Protagonist edhe sot duke firmosur dyfishimin e rezultatit, Mauro Icardi analizon fitoren kunder Cagliarit per mikrofonat e Mediaset Premium:

“Jemi duke bere mire, ne keta muaj kemi mesuar nje menyre te te luajturit qe e ka sjellur Mancini. Tani mbledhim frutet e punes. Vallezini pas golit? E kemi inskenuar me Medel dhe Guarin per te qeshur pak. Eshte nje gje qe e kemi mes nesh.”

Sa i perket rinovimit: “Duhet te pyesni Ausilion qe flet me agjentin tim. Kovacic nuk ka festuar? Pas disa ndeshjeve ne pankine koheve te fundit ishte pak i zemeruar. Celtic? Luajme pas dy ditesh, duhet te japim gjithcka per te kaluar raundin ne Europa League.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags