Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,321 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi do te jete me Torinon, Mancini mendon per nje 4-2-3-1

Icardi do te jete me Torinon, Mancini mendon per nje 4-2-3-1
Bujar Berishaj

Duke pare rekuperimin e Mauro Icardi, per argjentinasin eshte gjithmone e me e mundshme qe ta shohim ne fushe qe ne ndeshjen e radhes kunder Torinos.

Ne anen tjeter trajneri Roberto Mancini ka filluar te mendoj per formacionin qe do te rreshtoj ne fushe. Ne San Siro, trajneri zikalter me shume mundesi do te paraqes nje formacion sulmues me EderLjajic dhe Perisic pas Icardit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.