Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,998 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi eshte pjesa me e cmuar e Interit. Ausilio? As qe ulet per te negociuar nese…

Icardi eshte pjesa me e cmuar e Interit. Ausilio? As qe ulet per te negociuar nese…
Bujar Berishaj

Flitet per merkaton zikalter dhe ne menyre te pashmangshme edhe per zerat qe lidhen me sulmuesin argjentinas Mauro Icardit. Ne studiot e Sky thone:

“Icardi eshte pjesa me e cmuar, ajo qe mund te sjell me se shumti te holla ne arkat e Interit. I pelqen Mourinhos, i pelqen PSG-se dhe bashkombasit te tij Simeone te Atletico Madrid. Per ate priten te pakten 40 milione euro. Per nje shifer me te vogel Ausilio as qe ulet ne tavoline per te negociuar”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.