Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

5,713 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi falenderon Pinamontin: “Nje gjest qe e ben nje person te madh. Te falenderoj djalosh, te uroj…”

Icardi falenderon Pinamontin: “Nje gjest qe e ben nje person te madh. Te falenderoj djalosh, te uroj…”
Inter Club Staff

Ajo e djeshmja ka qene nje nate teper e vecante per te riun Pinamonti i cili deboutoi qe nga minuta e pare me bluzen e Interit ne ndeshjen ndaj Spartes se Prages.

I riu sulmues, i ka bere Icardit nje dhurate per lindjen e vajzes se tij Isabella dhe kapiteni zikalter e ka falenderuar Andrean me ane te nje postimi ne instagram: “Faleminderit Andrea Pinamonti per kete mendim ndaj te vogles time… Keto gjeste bejne te madh nje person. Te uroj qe kjo rruge qe sapo ke nisur te jete plot me suksese dhe gezime, mbi te gjitha me shume gola.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.