Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 6, 2020

Scroll to top

Top

1,032 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, gjat javes do mbahet nje takim ndermjet agjenteve te lojtarit dhe Napolit.

Icardi, gjat javes do mbahet nje takim ndermjet agjenteve te lojtarit dhe Napolit.
  • On 07/08/2016, 11:20

Ne oret e fundit drejtuesit zikalter kane filluar kontaktet e para per rinovimin e Roberto Mancinit. Mauro Icardi eshte konsideruar i pashitshem nga drejtuesit zikalter. Nga ana tjeter presidenti i Napolit Aurelio De Laurentiis nuk heq dore, napoletani vazhdon te konsideroje Mauriton objektivin e pare pas Higuain. Ne kete menyre Corriere della Sera tregon se gjate javes se ardhshme eshte percaktuar nje takim ndermjet agjenteve te lojtarit me drejtuesit e Napolit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.