Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,111 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, Inter e blindon duke perdorur sponsoret: te gjitha detajet…

Icardi, Inter e blindon duke perdorur sponsoret: te gjitha detajet…
Bujar Berishaj

E ardhmja e Mauro Icardit eshte akoma e ngjyrosur zikalter.

Inter do qe ta blindoj bomberin e tyre dhe sic raporton Simone Togna nga calciomercato.com marreveshja mund te mbyllet edhe vetem me nje rritje prej 500,000 mije eurosh por do t’i shtohen edhe 50% e te hyrave nga tregtite dhe sponsorizimet e ndryshme me te cilat Maurito eshte i lidhur (sot fiton nje shume prej rreth 3 milione).

Icardi do te nenshkruaj nje kontrate deri me 2019 me nje page te pergjithshme qe do te prekte shumen e 3,2 milione euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags