Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

586 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi-Inter, rinovimi afer: detajet

Icardi-Inter, rinovimi afer: detajet
Bujar Berishaj

Nje rinovim gjithmone e me afer, Inter e mban forte Mauro Icardin.

Ne keto minuta palet jane duke punuar per te arritur marreveshjen per zgjatjen e kontrates. Shoqeria zikalter i ka ofruar sulmuesit 2,5 milione euro ne vite deri ne 2019, plus nje bonus prej 500 mije euro ne lidhje me kualifikimin ne Champions League. Dhe te drejtat e imazhit do te jene te gjitha te Icardit. Me kete te fundit qe duhet te thote vetem po, ndoshta kjo ‘po’ do te vij edhe sonte. Per te vazhduar me Interin, akoma.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.