Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,710 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, Interi-Napolit: “As ne enderr”. Suning: “Ne kampionet nuk i shesim, i blejme.”

Icardi, Interi-Napolit: “As ne enderr”. Suning: “Ne kampionet nuk i shesim, i blejme.”
Inter Club Staff

Interi eshte ne tratativa me Mauro Icardin per nje zgjatje te mundshme te kontrates por Napoli ka tentuar te futet ne mes duke kontaktuar perfaqesuesit e lojtarit.

Nderhyrja e Napolit nuk i ka pelqyer aspak Interit, shkruan sot Tuttosport, dhe zikalterit kane bllokuar cdo gje ende pa filluar mire nje sulm i mirfillte.

Suning i blen kampionet, nuk i shet” – behet me dije nga Kina. Tatativa ne ajer? Per momentin po, sepse Interi i ka mbyllur deren ne fytyre Napolit, por duhet pritur edhe me pare te meret vesh e ardhmja e Mancios.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.