Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

5,583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, jane vendosur per neser vizitat mjekesore per te kontrolluar shkallen e demtimit: Interi deshiron qe…

Icardi, jane vendosur per neser vizitat mjekesore per te kontrolluar shkallen e demtimit: Interi deshiron qe…
Inter Club Staff

Nga e enjtja e kaluar Mauro Icardit akuzon nje problem ne gju dhe nje ne kavilje, probleme qe sipas tij i japin dhimbje dhe prej ditesh po ben disa terapi duke mos punuar me grupin.

Por gjate kesaj kohe ai nuk eshte pare as ne dhomat e zhveshjes.

Keshtu, Interi ka marre nje vendim dhe sipas Giuseppe Marotta, CEO-s se Interit, ai do i nenshtrohet vizitave mjekesore per te pare shkallen e demtimit.

Ne shtepine zikalter ka kuriozitet per te pare se sa i demtuar eshte realisht Mauro Icardit, tregon Gazzetta dello Sport.

Mendohet se vizitat jane programuar per neser ne mengjes ne prezencen e doktorit Piero Volpi. Vetem ne kete lloj menyre klubi do e marre vesh realisht shkallen e demtimit te tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.