Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,756 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, ‘jo’ e Interit për ofertën e parë: ja strategjia e Napolit

Icardi, ‘jo’ e Interit për ofertën e parë: ja strategjia e Napolit
Rinor Sopaj

Objektivi numër një në rast largimi të Higuain quhet Mauro Icardi. Napoli e do fuqishëm argjentinasin dhe pas dy takimeve me agjentët e lojtarit, dëshiron ta bindë Interin që ta shesë sulmuesin. Oferta e djeshme nuk është marrur në konsideratë nga zikaltërit. Napoli do të provojë përsëri dhe mendon se mund ta tundojë Interin. Napoli llogarit edhe në jotolerancën e lojtarit, të cilit zikaltërit nuk duan t’ia ripërtërijnë kontratën. Napoli, në ndërkohë, i ofron argjentinasit një pagë superiore.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.