Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

851 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Kam zgjedhur une Interin, Mazzarri do te me ndihmoje te rritem. Numri nente…”

Icardi: “Kam zgjedhur une Interin, Mazzarri do te me ndihmoje te rritem. Numri nente…”
Ardi Deda

“Interi ka qene zgjedhja ime, shpresoj te qendroj ketu per shume vite edhe sepse numri nente i bluzes time peshon. Mazzarri po me ndihmon te rritem, kam mesuar te bashkejetoj me kritikat dhe nuk jam penduar qe kam zgjedhur Argjentinen si kombetare”. Keto jane fjalet qe Icardi  ne nje interviste me Massimiliano Nebuloni ne Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags