Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,717 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Kemi akoma kohe per te gjetur formen, te mesojme nga gabimet. Jemi…”

Icardi: “Kemi akoma kohe per te gjetur formen, te mesojme nga gabimet. Jemi…”
Bujar Berishaj

Shume zera te merkatos, 40-50-60-70 milione euro, por ai eshte akoma te Interi dhe i ofron zikalterve te vetmen gje te bukur ne ndeshjen kunder Bayernit me golin e tij ne fund per rezultatin 1-4.

Ne fund te ndeshjes ai flet duke komentuar ndeshjen dhe gjendjen fizike te grupit: “Kemi punuar shume dhe jemi pak te lodhur, kjo shihet, por kemi akoma kohe per te gjetur formen e duhur para fillimit te kampionatit. Pavaresisht rezultatit, ndeshjet para-sezonale sherbejne edhe per te mesuar nga gabimet tona”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.