Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,634 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Kemi humbur dy pike. Duam maksimumin”

Icardi: “Kemi humbur dy pike. Duam maksimumin”
Bujar Berishaj

Ne fund te ndeshjes flet Mauro Icardi, autor i golit te barazimit mes Inter dhe Napoli qe i ka dhene nje pike ekipit zikalter:

“Kemi humbur 2 pike, por ky barazim na ndihmon te ngjitemi ne renditje. Ne pjesen e pare e kemi lene Napolin te luaj, duhej te ishim me agresiv. Mire qe nuk kane shenuar ne pjesen e pare. Penalltia? E kisha menduar sepse Andujar studion sulmuesit dhe penalltite. Ky Inter po punon shume dhe duam maksimumin, kemi humbur shume pike qe na kane penalizuar, por jemi te vetdijshem per vleren dhe moshen tone. Me Mancinin do te rritemi. Rinovimi? Akoma nuk dihet, mungon akoma shume.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags