Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,764 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, konfirmohet ndrydhja ne gjurin e djathte. Rekuperimi…

Icardi, konfirmohet ndrydhja ne gjurin e djathte. Rekuperimi…
Inter Club Staff

Vijne te rejat e fundit nga San Siro per gjendjen e Maurito Icardit.

Per kapitenin e Interit flet Sky Sport: “Konfirmohet se Mauro Icardi ka pesuar nje ndrydhje ne gjurin e djathte. Gjuri i tij eshte mbajtur gjithe kohes me akull dhe eshte fryre ndjeshem. Nese diagnoza do te konfirmohet e plote, atehere ai nuk do te jete ndaj Romes e do te mungoje edhe per disa jave te tjera. Te marten do te kryhen vizitat nga mjeket e Interit. Deri atehere, tifozet zikalter kryqezojne gishtat.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.