Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 21, 2020

Scroll to top

Top

3,581 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi largohet ne vere? Inter mendon per zevendesuesin: Jovic e Dzeko ne liste!

Icardi largohet ne vere? Inter mendon per zevendesuesin: Jovic e Dzeko ne liste!
  • On 23/02/2019, 11:53

Jo vetem mesfushora, nese Mauro Icardi do largohet nga Milano, Inter duhet te kerkoje menjehere nje zevendesues.

Sitata e tij me shoket e skuadres por edhe me drejtuesit ben qe te mendohet nje largim i mundshem i tij. Gazzetta dello Sport ka shkruar se Inter po e mendon nje largim te Icardit dhe vetem Lautaro nuk mjafton.

Nje sulmues qe Spalletti e preferon eshte boshnjaku Edin Dzeko, nje tjeter emer eshte i Luka Jovic, i cili ka vetem 21 vjec dhe eshte golashenues ne Bundesligen gjermane. Eintracht e ka blere vetem 10 milion dhe mund ta largoj per 40. Per Jovic ka shume klube konkurente dhe nuk eshte nje objektiv i lehte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.