Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

947 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi largohet nga Appiano Gentile. Nuk do te jete…

Icardi largohet nga Appiano Gentile. Nuk do te jete…
Bujar Berishaj

Roberto Mancini ka hequr te gjitha dyshimet: Mauro Icardi nuk do te jete pjese e skuadres qe do te marr pjese ne transferten e Olimpicos neser kunder Romes.

Sulmuesi eshte larguar pak me pare nga qendra sportive Appiano Gentile dhe nuk do te jete i grumbulluar. Gjendja e tij keshillon qe te kete me shume durim para se ai te kthehet ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.