Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,078 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Merite e skuadres. Rinovimi ok, tani Juve…

Icardi: “Merite e skuadres. Rinovimi ok, tani Juve…
  • On 11/09/2016, 23:01

Nuk eshte merit e imja kjo dopjete, por e gjith skuadres qe luftoj deri ne fund. Kishim shume raste, por nuk po gjenim golin, jam i lumtur qe shenova dy here. Keto jane fjalet e Icardi per PremiumSport. Rastet e tyre? Gjithmon ndodh qe kur nje skuader sulmon, tjetra ka rastet e saj me kundersulme. Ishim pothuasje gjith ndeshjen ne gjysemfushen e tyre dhe kjo na penalizoj deri diku, por perfundoj mire. Po bejme ate qe na kerkon misteri, kemi bere presing dhe jemi shperblyer. Dedikimi? Jo, kjo eshte detyra ime, te shenoj. Eshte e qarte qe ja dedikoj familjes dhe te gjith atyre qe kane qene me ne. Juve eshte Juve, nje skuader qe duhet mundur pasi keto vite ka fituar skudeton dhe jane perforcuar me lojtar te zot. Te shohim sesi do shkoje, por une dua gjithmon te fitoj. Rinovimi? Kam folur me shoqerine, po sistemojme gjithcka, jam i qete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.