Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,097 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, mur nga zikaltërit. Pas gushtit do të zyrtarizohet ripërtërirja e kontratës deri më 2021

Icardi, mur nga zikaltërit. Pas gushtit do të zyrtarizohet ripërtërirja e kontratës deri më 2021
Rinor Sopaj

Një seri në mes të Icardit-Interit-Napolit, që përfundon me ripërtërirjen e kontratës deri më 2021. Kështu kthehet në jetë premtimi i Interit i bërë një vit përpara gruas-agjentes Wanda Nara.

Sipas La Gazzetta dello Sport, edhe pas të gjitha ndodhive shoqëria zikaltër nuk e ka vënë në dyshim paprekshmërinë e Icardit, përkundrazi ka punuar gjithmonë për ripërtërirjen e kontratës së tij.

Sulmuesi do të fitojë pesë milionë në vit për pesë vitet e ardhshme dhe sipas të gjitha gjasave do të jetë edhe një klauzolë largimi shifra e së cilës mund të jetë në mes 80-100 milionëve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.