Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

658 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Ndeshje e mire, mekat per fundin. Per Sampaolin ju them se…”

Icardi: “Ndeshje e mire, mekat per fundin. Per Sampaolin ju them se…”
Bujar Berishaj

Kapiteni i Interit, Mauro Icardi, ka folur per mikrofonat e Premium Sport pas ndeshjes me Chievon. Keto jane fjalet e tij:

“Ne 15-20 minutat e fundit kemi rrezikuar pak dhe eshte nje mekat. Me kete te nxehte ishte pak e veshtire, fusha ishte e thate, por kemi bere nje ndeshje te mire”

“Goli im? Kishte pak konfuzion, ata thonin qe arbitri kishte fishkelluar me pare, kurse gjithcka ishte ne rregull, D’Ambrosio nuk ishte ne pozite jashte loje”

“Duhet te fitojme ne keto ndeshje qe mungojne deri ne fund, Roma dhe Lazio nuk do te ndalen.”

“Rinovimi? Duhet te pyesni klubin.”

Ne fund, disa fjale edhe ne lidhje me grumbullimin e mundshem me Argjentinen nga Sampaoli:

“Kam degjuar qe do te arrij ne Europe, do te shohim kur te jete ketu”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.