Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,049 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi ne fund: “Mazzarri? Vendos klubi. Sot ne…”

Icardi ne fund: “Mazzarri? Vendos klubi. Sot ne…”
Bujar Berishaj

Inter mposht Cesenan fal nje penalltie te Mauro Icardit, qe ne fund per Sky thote:

“Kemi kerkuar qe te fitojme, kemi treguar qe jemi nje skuader e madhe pas shume lojrave te cilat nuk i kemi luajtur mire. Kane sulmues te gjate dhe kemi vuajtur ne lojen ne ajer, pavaresisht superioritetit numerik. Nje gol qe shpeton pankinen e Mazzarrit? Jane gjera per te cilat vendos shoqeria. Sigurisht tani ne kemi dy dite per te pregaditur ndeshjen kunder Sampdorias me pak me shume qetesi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.