Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2022

Scroll to top

Top

611 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi nuk perjashton Osvaldon: jashte njeri mes Kovacic dhe Palacio?

Icardi nuk perjashton Osvaldon: jashte njeri mes Kovacic dhe Palacio?
Bujar Berishaj

Nuk eshte shume e qarte vendosja e sulmit zikalter pas konferences per shtyp te Roberto Mancini qe ka zyrtarizuar Icardin nga minuta e pare per ndeshjen kunder Udinese.

Sic raporton Sky Sport 24, hyrja e argjentinasit, qe ne hipotezen me te mundshme do te formonte tridentin me Palcio dhe Kovacic, mund te mos ndikoj ne prezencen e Osvaldo (me italo-argjentinasin qe mund te marr vendin e njerit nga dy te permendurit me larte).

Asnje surprize sa i perket pjeses tjeter te formacionit, me Campagnaron ne te djathte ne vend te Nagatomos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.