Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,096 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Osvaldo, cfare topi! Do t’ia kthej ne Firence”

Icardi: “Osvaldo, cfare topi! Do t’ia kthej ne Firence”
Bujar Berishaj

“E kemi dashur fitoren dhe ka ardhur pas nje humbje si ajo kunder Cagliarit. Duhet te rinisemi dhe jemi te bashkuar, ajo qe kemi thene mbetet ne dhomat e zhveshjes.”

Fjale qe kane firmen e Mauro Icardit, autor i dyfishimit te rezultatit ne ndeshjen e fituar 2-0 kunder Qarabag ne San Siro.

“Bashkpunimi me Osvaldon? Me ka kerkuar menjehere, edhe ne heret e tjera dhe topi ka qene i interceptuar. Me ka dhene nje top te mire dhe kam bere gol, pastaj kam provuar qe ta ndihmoj ate qe te shenoj por e kam goditur topin keq. Do e beni ndoshta ne Firence? Shpresojme!”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.